Başkonsolos Aydın Ramazan Sönmez’i ziyaret etti

T.C. Essen Başkonsolosu Aydın , görev bölgemisindeki Türk işletmelerine gerçekleştirmekte olduğumuz ziyaretler kapsamında, RS-Reisemobile genel müdürü Ramazan Sönmez‘i merkez ofisinde ziyaret ederek biraraya geldi.

Essen Başkonsolosu Taylan Özgür Aydın ve Muavin Konsolos Efsane Tatar ile birlikte gerçekleşen ziyaret Ramazan Sönmez RS Reisemobile şirket hakkında bilgilendirme yaptı.

Sönmez Babam önce araç alıp satıyorsdu, sonra minibüs tarz arabalara başladık, yıllar sonra kardeşim Gökha Sözmez ile birlikte Almanya‘da 2005 yıllında bu şektöre başladık, yaklaşık yirmiyıldır karavan sektöründe çalışmaktayız.

Sönmez yaklaşık 30 dönüm alan üzerine kurulan şirketimiz 400’den fazla karavanla hizmet sunmaktayız,

On farklı markanın bayiliğini yürütmerkteyiz, Türkiye’ye ithalat yapıyoruz ve on farklı markanın speratörlüğünü aldık, Türkiye’nin beş farklı bölgesinde İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası, İzmir, Ankara ve Nevşehir Kapatokya bölgesinde karavan satım hizmeti yapıyoruz.

Başkonsolos Taylan Özgür Aydın yaptığı konuşmasında, “Almanya ekonomisine ve iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin gelişimine önemli katkılar sağlamakta olan müteşebbislerimizi ve iş insanlarımızı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Almanya başta olmak üzere Avrupa’daki Türk girişimcilerinin istihdam açısından çok önem arz ettiğini söyleyen Başkonsolos Aydın Karavan çalışmalarından gurur duyduklarını belirterek, başarı dileklerini iletti.

RS Reisemobile genel müdürü Ramazan Sönmez ziyaret dolayısıyla Başkonsolos Taylan Özgür Aydın’ve Muavin Konoslos Efsane Tatar’a teşekkür ett.


Paylaş: