Deutscher Pflegebeistand Telefon

Almanya'da yaşlanan bir toplumda yaşıyoruz. Önümüzdeki yirmi yılda 67 yaş üstü insan sayısının 21 milyonun üzerine çıkması bekleniyor. Bu, bugünün yaklaşık üçte biri kadar fazla.

Bu gelişme toplumumuz için özel bir zorluk teşkil etmektedir, çünkü yaklaşık 80 yaşından itibaren insanlar giderek daha fazla yardım ve desteğe bağımlı hale gelmektedir.

Ancak bakım ihtiyacı sadece yaşlılıkta ortaya çıkmamakta, insanı ve yakınlarını yaşamın her evresinde etkileyebilmektedir. Alman hemşire asistanı, bazılarının ailelerinde kendi bakım vakaları olan, bazılarının kendileri de bakıcı olan ve mutlaka kendi hikayelerini sizinle paylaşabilecek gönüllülerden oluşan bir ekiptir.

Gönüllü çalışmaya kendilerini adamışlar ve yardıma muhtaçları, bakıma muhtaçları, terk edilmeyi, oryantasyon bozukluğunu ve bakıma muhtaçları ve bunların yakınlarını bilgilendirme ve eğitmeyi kendilerine misyon edinmişler. menfaat taleplerini ileri sürmelerine yardımcı olun ve bu yolculukta onlara eşlik edin.

Bakıma muhtaç herkesin mümkün olduğunca bağımsız bir hayat sürmeye devam edebilmesi ve topluluğumuzun bir parçası olduğunu hissedebilmesi için deneyimlerini ve bilgilerini sizinle paylaşıyorlar.

Alman Hemşireler Birliği'nden (DPB) ekibiniz.

https://www.deutscherpflegebeistand.de


Paylaş: