Otel Paşa Han Hotel & Restaurant Konforlu donanıma sahip güzel otelimize hoş geldiniz. Pasa Han Hotel & Restaurant otelimiz heyecan verici kısa geziler için en ideal başlangıç noktasıdır. 

Kendinizi evinizde gibi hissedin! WiFi bağlantılı otantik otel Fotoğraflarınızı paylaşmak için ücretsiz WiFi bağlantımızı kullanın. 

Ayrı bir sigara içme alanımız bulunmaktadır. Park yerleri sayesinde çok pratik Otelin önündeki ücretsiz park yerlerimizde aracınızı rahatlıkla park edebilirsiniz. Bunun için bizimle telefon +36705536833 veya e-posta adresi erezea2022@gmail.com üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Rezervasyonunuzu almak bizi mutlu edecektir. Çok güzel ve huzur dolu bir ortamda rüya gibi bir konaklamaya hazır olun. Bizde kolayca ya nakit ödeme ya da bankamatik kartı, temassız ödeme veya Mastercard ile ödeme yapabilirsiniz. Catering hizmetimizle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Lokalimiz ayrıca özel etkinliklere de uygundur. Bizimle iletişime geçin ve uygun tarihi belirleyin. Her gün 00:00 ila 00:00 saatleri arasında açığız.


Paylaş: