Acıbadem Ataşehir

Türkiye ile birlikte Bulgaristan, Makedonya, Sırbistan ve Hollanda olmak üzere 5 ülkede hizmet sunan Acıbadem Sağlık Grubu, sağlık hizmetlerinde fark yaratacak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Grubun en yeni yatırımı olan Acıbadem Ataşehir Hastanesi, Acıbadem’in Türkiye’de 17. dünya genelinde 23. hastanesi olarak yapılandı. Acıbadem Ataşehir Hastanesi; alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu, tanı ve tedavideki güncel teknolojileri, yapay zeka teknolojisi ile hastanenin dijital altyapıyla yönetilmesini sağlayan yeni Command Center ve Leed Gold sertifikalı ‘Çevre Dostu’ hastane yapısı özellikleriyle öne çıkıyor.

65.000 m2  Kapalı Alan

Acıbadem Holding binası ile aynı alanda konumlanan Acıbadem Ataşehir Hastanesi 298 yatak kapasitesi ile 9 Eylül'de misafirlerine kapılarını açtı. Ataşehir bölgesinin siluetine farklı bir soluk katacak şekilde tasarlanan hastane kompleksi; 65.000 m2 kapalı alanda hizmet veriyor.

Muayene Tanı ve Tedavi

Acıbadem Ataşehir, her branşta sunduğu özellikli hizmetleriyle genel amaçlı hastane olarak konumlandı. Çocuk Sağlığı ve Onkoloji bölümleri, hastane binasının yanında ayrı girişleri olan özellikli birer klinik olanak yapılandırıldı. Hastanede; Kadın Doğum, IVF, Perinatoloji, Kardiyoloji ve KVC, 34 box’lu Kemoterapi alanına sahip Tıbbi Onkoloji Bölümü, medikal teknolojik cihazlarla donatılmış Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Ortopedi, Nörooftalmoloji, Girişimsel Radyoloji bölümleri yer alıyor. Ayrıca Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Dermatoloji, Kulak, Burun, Boğaz (KBB), Romatoloji, Nefroloji, Endokrinoloji, Hematoloji, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Check-Up, Ağız ve Diş Sağlığı, Psikiyatri, Psikoloji, Beslenme ve Diyet, Acil Servis, Laboratuvar bölümleri ile hizmet veriyor.


Paylaş: