Op.Dr. Çiğdem Karas Hakkında

1978 yılında Bursa’da doğdu. 1993 yılında TC. Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü adına Bursa ili Gençlik Temsilcisi seçildi.Lisanslı sporcu olarak Bursa Belediye Spor takımında 6 yıl yüzdü , çeşitli derecelerde madalyalar kazandı.


2000 yılın da Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi; Yüzme Takım Kaptanı olarak yüzme kariyerini sonlandırdı.

2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladı.2005 yılında ‘’Düşük doz hormon replasman tedavisinin kardiovasküler ve pıhtılaşma sistemi üzerine etkisi ’’ başlıklı tezini vererek uzmanlık ünvanını aldı.

İzmir KBB uzmanı Op.Dr.Cem KARAS ile evlidir,bir kız ve bir erkek çocuk annesidir.

GEBELER İÇİN GÜZEL BİR ARA ÖĞÜN KAYNAĞI: KURUYEMİŞ!

Sağlıklı ve mevsimine göre beslenme videolarımız devam ediyor. Bugün ara öğünlerimizden bir tanesi olan, doğanın mineral ve vitamin deposu kuruyemişlerden bahsedelim. 

Kuruyemişlerin vitamin, mineral ve yağ içeriklerin sağlıklı olarak kalması için sert kabuklarının içinde kurutulup saklanmalı, kabuklu olarak alınıp yeneceği zaman kabuğundan ayrılması gerekir. Kavrulmadan, tuzlanmadan çiğ olarak tüketilmelidir. Kuruyemişler doğru tüketilirse kilo aldırmazlar, doğal omega 3, 6, 9 ve birçok aminoasit (bitkisel protein) kaynağıdır. Günde 1 avuç, sabah ara öğününde kabuklu kuruyemiş yememizi tavsiye ediyorum.


Değerli hastalarımız, Dueplast Düsseldorf genel merkezimizde sizlere her konuda daha vazla hizmet vermeye yardımcı olmaya çalışacağız...

Randevu:

Adres Düsseldorf: Dueplast

Holzstraße 2, 40221 Düsseldorf 

Tel: +49 (0) 211 936 710 45

Mal: info@dueplast.de

Pazartesi - Perşembe: 09:00 - 13:00 - 14:00 - 17:00

Cuma: 9:00 - 13:00

Muayenehanemizde ziyaretçilerimiz ve hastalarımız için yeterli sayıda park yeri mevcuttur.


Paylaş: