Pandora Araç Kiralama

Türkiye’nin hızla gelişen sektörlerinden biri olan araç kiralama alanında öne çıkan Pandora araç kiralama, kaliteli ve uygun fiyatlı araç kiralama prensibi ile sizlere hizmet veriyor. 2012 yılından beri araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren bu firmanın genel merkezi İzmir’de bulunuyor. Tecrübeli personelleri ve premium araçlarıyla 7/24 hizmetinizde olan Pandora araba kiralama deneyiminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.

Pandora’nın Hangi Şehirlerde Ofisleri Var?

Türkiye’nin her yerinde olma hedefine sahip olan Pandora oto kiralama hizmeti vermeye devam ettiği şehirlerde sizleri bekliyor.

İzmir, Nevşehir, Antalya, Adana, Kayseri, Bodrum, Eskişehir, Dalaman, Konya, Fethiye, Marmaris, İstanbul, Diyarbakır, Samsun, Sivas, Giresun, Ankara, Ordu, Trabzon, Gaziantep, Erzurum, Hatay, Erzincan


gibi merkezlerde oto kiralama yapabileceğiniz ofisleri bulunuyor. 25 kiralama noktasında sizlerle buluşan bu firma; alış yeri, bırakma yeri ve tarih gibi bilgilere göre size uygun rezervasyonu hızlıca oluşturuyor.

Pandora Araç Modelleri

Seyahat planınıza uygun Pandora araba kiralama fiyatları ve araç modellerini incelemek için doğru adrestesiniz. Firmanın sunduğu araç modelleri arasında;

Hyundai i10, Kia Picanto, Renault Clio 5, Peugeot 301, Fiat Egea, Renault Clio 5 Diesel, Renault Symbol, Peugeot 301 Diesel, Kia Sportage, Fiat Egea Diesel Automatic, Renault Clio 5 Diesel Automatic, Peugeot Expert Travell gibi araç ve modeller ön plana çıkıyor. Onlarca farklı araç modeli alternatifi sunan Pandora, zengin bir yelpaze içerisinden seçim yapmak isteyenlerin beğenisini kazanıyor.

Pandora’nın Hangi Havalimanlarında Ofisleri Var?

Firmanın;

Adana Havalimanı

Ankara Esenboğa Havalimanı

Antalya Havalimanı

Milas-Bodrum Havalimanı

Dalaman Havalimanı

Elazığ Havalimanı

Erzurum Havalimanı

İstanbul Havalimanı

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı

Trabzon Havalimanı

başta olmak üzere Türkiye’nin onlarca farklı havalimanında ofisleri bulunuyor. Bulunduğunuz konuma en yakın Pandora ofisine ulaşmak istiyorsanız hemen obilet.com’a göz atabilirsiniz. Pandora araç kiralama fiyatları ve tekliflerini yakından incelemek ve kiralama öncesi, rezervasyon, araç teslim alma gibi birçok farklı konuda merak ettiğiniz soruların cevabını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın Hizmet Verdiği Noktalar

Sultangazi (İstanbul)  Antalya Şehir Merkezi  Ankara Şehir Merkezi  İzmir Şehir Merkezi  Adana Şehir Merkezi  Mersin Şehir Merkezi Konya Şehir Merkezi  Hatay Şehir Merkezi  Denizli Şehir Merkezi  Trabzon Şehir Merkezi  Sivas Şehir Merkezi  Samsun Şehir Merkezi Kayseri Şehir Merkezi  Gaziantep Şehir Merkezi  Erzurum Şehir Merkezi


Paylaş: